Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla kameleona to podstawa musi on o nie dbać, bo inaczej nie obroni się przed drapieżnikiem. Sekrety to podstawa bezpieczeństwa, jeśli mało kto wie gdzie trzymamy klucze od mieszania jest małe prawdopodobieństwo, ze ktoś się odm niego włamie, to samo się tyczy czarodziejek, jeśli mają swoje sekrety to demonom trudniej jest odkryć ich pragnienia i sposób na ich unicestwienie. Tymczasem Kameleon zdaje relacje z tego czego się dowiedział Źródłu, które jest ciekawe czego dowiedział się demon. Źródło mówi jednak, że jego plan był pewny, kiedy w grę wchodził element zaskoczenia, którego już nie ma i nigdy nie będzie, bo siostry wiedzą o tym planie.

Źródło mówi, ze chciał je tak podejść by zabrać im ich moce i po to było mu potrzebne informacja o ich pragnieniach. Źródło zmienia swoją postać na Kameleona i zabija prawdziwego wie, że teraz czarodziejki będą bardzo podatne. Przywołuje wyrocznię, która mówi, ze dzieci to największa słabość wszystkich kobiet, tymczasem Piper jest na przyjęciu i właśnie przyjmuje podziękowania od koleżanki, której kupiła prezent dla dziecka. Znajome mówią, że Piper była bardzo nieobecna w ich życiu. Piper widzi Leo, który orbituje na przyjęcie. Piper do niego podchodzi i robi mu wyrzuty i mówi, że tu nie wolno przychodzić mężczyznom. Źródło zakrada się do myśli Piper i każe jej wypowiedzieć zaklęcie na wyrzeczenie się mocy, dzięki pomocy męża i sióstr nie robi tego.

Komentarze są zamknięte.


Szukaj
Kategorie
Zwierzaki
    Większość osób kocha zwierzęta lub przynajmniej je toleruje. Zwierzęta są nam potrzebne do życia. Kochamy je a one odwzajemniają nasze uczucia lub zabijamy je dla pokarmu. Wieki temu nauczyliśmy się polować i zabijać dziką zwierzynę, żeby mieć coś do jedzenia. Potem nauczyliśmy się udomawiać zwierzęta, aż doszliśmy do wniosku, że możemy je sami hodować i czerpać wszelkie korzyści z ich istnienia. Hodujemy wiele odmian zwierząt. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć bydło, owce, konie, trzodę chlewną, oraz drobniejsze zwierzaki takie jak wszelkiego rodzaju drób, króliki i inne małe gryzonie. Nie wszystkie z tych zwierząt hodujemy w celach pokarmowych, niektóre przeznaczone są na ubrania. Najwięksi projektanci świata używają skór zwierząt hodowlanych (szynszyli, norek, królików i innych) do uszycia pięknych futer czy dodatków takich jak buty, torebki i rękawiczki. Hodujemy także konie. To piękne i mądre zwierzęta. Wykorzystujemy je do jazdy a nawet służą pomocą chorym dzieciom, w powrocie do zdrowia. Zazwyczaj lekarze stosują terapię ze zwierzętami u dzieci z porażeniem mózgowym. Ponieważ zwierzęta instynktownie wyczuwają nasze zachowania i nastroje pomagają dzieciom uczyć się miłości i otwierać na nieznane. Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka – tak głosi znana maksyma. Jest w tym dużo prawdy. Nabywamy odpowiedniego zwierzaka, przelewamy na niego swoje uczucia, dbamy o niego jak o własne dziecko. To wszystko świadczy, że traktujemy nasze pupile najlepiej jak możemy, a one odwdzięczają się nam tym samym. Potwierdzają to przypadki, kiedy to zwierzęta ratują ludziom życie, choć są i takie, które zabijają ludzi. Nie wiadomo kto jest w tedy winien, czy ludzie, którzy szkolą zwierzęta na zabójców czy też ich własny instynkt samozachowawczy. Sklep zoologiczny to miejsce, w którym możemy nabyć zwierzaczka naszym milusińskim. Zazwyczaj to dzieci kochają psy czy koty lub inne zwierzaki, miłością bezgraniczną. Chcą mieć się do kogo przytulić i pogłaskać puchate futerko.